Fersam Tekstil, temellerinin atıldığı 2003 yılından günümüze yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren müşterilerinin kumaş ihtiyaçlarına en uygun müşteri odaklı çözümler sunarak, ürün ve hizmet kalitesinde en iyiyi sağlamaya çalışmaktadır.

Artan talep doğrultusunda üretimine Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 2400 metrekare kapalı alana sahip fabrikasında devam eden Fersam Tekstil, yılların verdiği tecrübe, teknik bilgi, kalite hassasiyeti ve geniş makine parkı ile üretim yapmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı ürünler sunabilmektedir. Bayan, erkek ve çocuk dış giyim kumaşlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile üretim yapılabilmektedir.

Alanında en yüksek teknik niteliklere sahip olan son model makinalar ile ürün ve süreçler geliştirilmekte ve ilerletilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürünlerin tasarlanması ve geliştirilmesini amaçlayan Fersam Tekstil; müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetler ile en uygun çözümü sağlamakta ve yerli üretici olması ile gurur duymaktadır.

Tescilli Fermezza markası ile de hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerine yüksek kalitede ürünler sunarken, rekabet gücünü arttırıcı fiyatları ile etkinlik, güvenilirlik ve devamlılık da sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

İhtiyaç duyulan alanlarda nitelikli ürünler üreterek, hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışını müşteriler ile buluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Fark yaratan tasarımlara sahip yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmet anlayışımız ile faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalarda sektörün liderlerinden olmak, yaşadığımız kurum kültürü ile hem yurt içinde, hem de yurt dışında örnek bir firma olarak bilinmek ve bu özelliğimizi sürdürülebilir kılmaktır.

DEĞERLERİMİZ

✦ En üst seviyede müşteri memnuniyeti

✦ Dürüst, şeffaf ve adaletli iş yapma anlayışı

✦ Yeniliğe açık, iş geliştirme ve fayda temelli çalışma

✦ Hem müşteri hem çalışan hem de tedarikçi odaklı iş yapma

✦ Türk ve dünya hukukuna, yasalarına ve toplum ahlak kurallarına saygılı çalışma

Image module

FERSAM TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Adres

Dosab Zambak Sok. 2-B

Osmangazi /BURSA

Telefon

0224 261 52 80 (pbx)

Fax

0224 261 52 79

E-mail

info@fersamtekstil.com